Зарахування дітей до перших класів на 2021/2022 навчальний рік

Зарахування дітей до 1-го класу: рекомендації батькам

Згідно з Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття загальної середньої освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 №367, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 05.05.2018 №564/32016 з 09 березня до 31 травня 2020 року починається прийом заяв про зарахування дітей до перших класів на 2021/2022 навчальний рік.

Водночас Закон, прийнятий заради запобігання епідемії COVID-19, дозволяє  змінювати режим роботи закладів освіти на період карантину. Тобто, прийом документів для зарахування до 1 класу може бути організований закладами освіти гнучко одним із способів:

- електронною поштою (сканкопії документів без електронного підпису із подальшим поданням оригіналів документів після закінчення карантину);

- поданням електронної заяви на сайті «Електронна реєстрація до закладів загальної середньої освіти» (із подальшим поданням оригіналів документів після закінчення карантину);

- поштою.

Детальну інформацію щодо зарахування, відрахування, переведення здобувачів освіти можна знайти на вебсайті закладу освіти.

Документи для зарахування в 1 клас приймаються:

 

1. Заява на ім’я директора загальноосвітнього навчального закладу.

2. Копія свідоцтва про народження дитини.

3. Медична карта встановленого зразка (форма № 026/0).

4. Форма 063-0 (профілактичні щеплення).

Перспективний план набору дітей у

1 класи у 2021-2022 навчальному році

З метою забезпечення здобуття громадянами повної загальної середньої освіти та з метою планового формування мережі класів на території обслуговування закладу освіти ретельно ведеться облік дітей і підлітків шкільного віку відповідно до чинного законодавства. Підлягають обліку усі діти і підлітки віком від 6 до 18 років та діти, яким до 01 вересня поточного року виповнюється 6 років, що постійно проживають на території обслуговування закладу освіти.

Наш заклад планує у 2021-2022 навчальному році набрати

2 (два ) перших класи у кількості 45 учнів:

· два класи за традиційною формою навчання ;

Прийом заяв триватиме з 09 березня до 31 травня 2021 року

Право на першочергове зарахування до закладу освіти мають:

· діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене;

· діти, які є рідними братами або сестрами учнів, які здобувають освіту у нашому закладі;

· діти працівників нашого закладу освіти.

Адреса закладу:

Волинська область, Луцький район, с. Липини, вул. Центральна, 9.

E-mail:lypynyzosh@gmail.com.

Вимоги до осіб, які можуть розпочинати здобуття початкової освіти.

Початкова освіта здобувається, як правило, з шести років. Дітям, яким на 1 вересня поточного навчального року виповнилось сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року. Діти, яким на 1 вересня поточного навчального року не виповнилось шести років, можуть розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють, якщо їм виповнилось шість років до 1 грудня поточного року. Особи з особливими освітніми потребами можуть розпочинати здобуття початкової освіти з іншого віку. Мова освітнього процесу - українська

Результат пошуку зображень за запитом "першокласники"

Пам’ятка для батьків майбутнього першокласника.

У 6 – 7 років формуються мозкові механізми, що дозволяють дитині бути успішною у навчанні. Медики вважають, що у цей час дитині дуже важко. І тисячу разів були праві наші прабабусі, які відправляли своїх нащадків у гімназії тільки у 9 років, коли нервова система вже сформувалася.

Однак серйозних зривів і хвороб можна уникнути і сьогодні, якщо дотримуватися найпростіших правил.

Правило 1

Ніколи не відправляйте дитину одночасно в перший клас і якусь секцію або гурток. Сам початок шкільного життя вважається важким стресом для семирічних дітей. Якщо маля не зможе гуляти, відпочивати, робити уроки без поспіху, у неї можуть виникнути проблеми зі здоров’ям, невроз. Тому, якщо заняття музикою та спортом здаються необхідною частиною виховання, почніть водити дитину у ці гуртки за рік до початку навчання або із другого класу.

Правило 2

Пам’ятайте, що дитина може концентрувати увагу не більш як на 10 – 15 хв. Тому, коли ви з нею будете робити уроки, кожні 10 – 15 хвилин необхідно перериватися й обов’язково давати маляті фізичну розрядку. Можете просто попросити пострибати на місці 10 разів, побігати або потанцювати під музику кілька хвилин. Почати виконання домашніх завдань краще з письма. Можна чергувати письмові завдання з усними. Загальна тривалість занять не має перевищувати однієї години.

Правило 3

Комп’ютер, телевізор і будь-які заняття, що вимагають значного зорового навантаження, мають тривати не більше години на день ( цей час необхідно ділити на частини, для початківців на 3-4 частини) – так вважають лікарі-офтальмологи й невропатологи в усіх країнах світу.

Правило 4

Протягом першого року навчання ваше маля потребує підтримки. Дитина не тільки формує стосунки з однокласниками й учителями, але й уперше розуміє, що з нею самою хтось хоче дружити, а хтось – ні. Саме у цей час у маляти складається свій власний погляд на себе. І якщо ви хочете, щоб із нього виросла спокійна і впевнена у собі людина, - обов’язково хваліть! Підтримуйте, не лайте за й неакуратність у зошиті. Усе це – дрібниці порівняно з тим, що від нескінченних докорів і покарань ваша дитина не буде вірити у себе.

ПОРЯДОК ЗАРАХУВАННЯ У 1-Й КЛАС У 2021-2022 РОЦІ

ВІДПОВІДІ НА НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАПИТАННЯ